Wynajem samochodów w Krakowie – wszystko co powinieneś wiedzieć

wynajem samochodu na lotnisku Balice

Wynajem samochodu w Polsce wiąże się znacznie niższymi kosztami, aniżeli większość osób uważa. Decydując się na wynajęcie pojazdu uniezależniamy się od ograniczeń środków zbiorowej komunikacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zwiedzić większą ilość miejsc sposób komfortowy.

wynajem samochodu na lotnisku BaliceNajem nie tylko krótkoterminowy

Decydując się na wynajem samochodu w celach turystycznych większości nas rozważa nabycie samochodu w ramach wynajmu krótkoterminowego. Jeżeli jednak planujemy spędzić w podróży więcej czasu możemy zastanowić się nad wynajmem średnio, a nawet długoterminowym. Możemy wyjść z założenia, że im dłuższy okres korzystania z pojazdu, tym niższa cena wynajmu za każdą dobę użytkowania.

Różnorodna flota

Różnorodna flota pojazdów jest tym, czym powinna charakteryzować się każda wypożyczalnia samochodów Kraków pod tym względem prezentuje się szczególnie dobrze. Większość wypożyczalni w mieście zaoferować może między innymi auta osobowe jak ford Focus Fiat, Panda skoda Octavia, auta luksusowe jak Audi 6,3, czy też przestronne busy dla osób podróżujących w większych grupach.

Może to być przykładowo opel Vivaro, ale dostępnych jest znacznie więcej rozwiązań. Cena wynajętego samochodu będzie zależna nie tylko od okresu wypożyczenia ale również od ilości przebytych kilometrów, klasy samochodu oraz ewentualnego dodatkowego doposażenia. W praktyce wynajęcie samochodu może oznaczać koszt od 200 do nawet 1200 złotych za dobę.