Oferta limitowana

Wielu pasjonatów czterech kółek szuka samochodu, który będzie łączył w sobie ponadczasowość z nowoczesnym designem i najnowszą technologią. Niewątpliwie do takich modeli zalicza się limitowana seria Volvo XC60, który posiada bardzo bogate wyposażenie a jego cena jest obecnie niezwykle atrakcyjna. Przekonaj się sam.

Manualna skrzynia biegów czy automat?

Kierowcy teraz sami mogą wybrać, czy lepiej się czują z automatyczną, czy z manualną skrzynią biegu. Tak samo kwestia wyglada wyboru wyposażenia. Tak samo kierowcy nie będą mogli nic zarzucić jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny Volvo XC60. Nowoczesna linia, piękne zdobienia, przednie lampy Led oraz napęd AWD sprawiają, że obok tego auta trudno jest przejść obojętnie.

Bezpieczeństwo to podstawa

Volvo XC60 to samochód, który świetnie się sprawdzi zarówno u początkujące kierowców, jak i tych bardzo zaawansowanych. Wiele funkcji sprawia, że jazda jest bardzo bezpieczna i komfortowa. Doceniają to zarówno panie, jak i panowie, którzy cenią wygodę podczas każdej podróży. Jak każde szwedzkie auto postawiono w nim na najnowocześniejszą technologie oraz sprawdzone, praktyczne rozwiązania, które umilą każdą jazdę (zarówno tą w mieście, jak i na dłuższych trasach poza miastem).